Кружок любителей искусства

Teisipäeviti 18.00, juhendaja Ülle Linnuste

Kehra nukk

MÄNGUKAVA

SIRMIETENDUS: “Valge muinasjutt” V. Petrov.

Imeline talvine lugu sõprusest ja sõpradest.
Kus kassipoeg satub metsa, leides uusi sõpru ja uut tarkust.
Kes on sõber number üks?
Sirmietendus, mis sobib igale vanusele.

LAUANUKUTEATER: “Punamütsikene” E.Toona, sobib igale vanusele.

FOLKLOORIKAVA “Oli ilus suvepäev”, vabaõhuetendus, sobib igale vanusele.


Harrastusteater Kehra Nukk alustas tegevust 20. oktoobril 1963. aastal Lea Sibul-Poola (pildil) juhatusel.

1968. aastal omistati teatrile rahvateatri (harrastusteatri) nimetus. Teater tegutseb Anija Valla Kultuurikeskuse juures. 1990-1996 juhendas teatrit Sirje Põlendik. 1996-1999 oli juhendajaks Margit Aasmaa. 1999. aastast on teatri juht jälle Sirje Põlendik.

Lisandusid välisreisid- Soome, Norra, Taani. Aastas tuleb välja 2 etendust, üks nendest on jõuluetendus. Teater mängib sirmietendusi, avatud lavaga etendusi ja varjuteatrit. Peamiselt antakse etendusi lasteaedades. Samuti esinetakse koolides ja muud asutustes. Põhiliselt on Kehra Nukk ringreisi -teater. Näitlejate koosseis on jäänud väikeseks.

Alates 2017 aasta septembrist asusid Kehra Nuku etteotsa Margit Aasmaa ja Annely Pakkane. Edaspidi tegutseb harrastusteater Kehra Rahvamaja ruumides MTÜ-na.

Начальный курс испанского языка

Студия кукольного театра

Juhendaja Margit Aasmaa, tel. 5662 9665

Ткацкий кружок

Juhendaja Anu Mäeorg 5622 0066

Клуб ремесленников Кехра

Juhendaja Anu Mäeorg

Keerdtrepp

Keerdtrepp on 10 aastane kohalik Youtube kanal, mis on tänaseks päevaks välja kujunenud juhtivaks ekstreemspordi kanaliks Eestis. Lisaks ekstreemspordile oleme kasvanud ja lõimunud ka muude valdkondadega. Propageerime ja viljeleme tervislike eluviise ning jäädvustame oma tegemisi! Youtube kanali kõrvalt on meil ka MTÜ, mis on 2 aasta jooksul teostanud mitmeid projekte ja hulgaliselt koostöid. Oleme korraldanud ja läbiviinud mahukaid sündmusi, seda kõike jäädvustanud ja maailmaga jaganud! Meie portfoolio on meie Youtube kanal — https://www.youtube.com/user/KeerdTrepp