Kehra Rahvamaja suur saal

Saali kasutamine ilma inventarita: 25 €/tund. See võimalus sobi hästi spordiringidele ja taidlejate rühmadele.

Saali kasutamine koos inventariga: 30 €/tund.

Kehra Rahvamaja suur saal on ideaalne koht seminaride ja koolituste läbiviimiseks. Samuti pidulikke sündmuste – pulmade, juubelite ja firmaürituste korraldamiseks.

Teatrietenduse või kontserdi puhul mahutab saal 200 tooli.

Pidulike sündmuste puhul on meil kasutusse anda 8 ümmargust lauda. Ühe laua taha mahub 13 istekohta.

Kokkuleppel on lubatud oma invetari ja toitlustuse kasutamine ning samuti võimalik kasutada kino – ja helitehnikat.

Kehra Rahvamaja lava mõõtmed kokku 53 m²: laius 9 m, kõrgus 3,5 m, sügavus 4 m. (koos etteulatuva lavaäärega 5 m). Eesriie on tumesinine. Aksid, sofit ja tagafoon mustad. Stanged on allalastavad. Lava taga on olemas näitlejate garderoob, dush, WC ja pääs õue.

Kehra Rahvamaja laulutuba

Laulutoa kasutamine: 15 €/tund.

Laulutuba mahutab 40 inimest ja sobib hästi koolituste  läbiviimiseks. Kokkuleppel on võimlik kasutada ekraani ja projektorit.

Kehra Rahvamaja tantsusaal

Tantsusaali kasutamine: 15 €/tund. Tantsusaal mahutab 30 inimest ja sobib hästi sportlikuks tegevuseks – jooga, aeroobika, võimlemine. Tantsusaali üks pikisein on kaetud peegliga.

Kehra Rahvamaja kaminasaal

Kaminasaali kautamine: 20 €/tund. Kaminasaal mahutab kuni 30 inimest ja sobib hästi väiksemateks õdusateks koosviibimisteks.

Kehra Rahvamaja fuajee

Fuajee kasutamine: 10 €/tund. Ruum mahutab 35 inimest ja sobib hästi tooteesitluseks, pildistamiseks, väiksemaks müügitegevuseks. Fuajees eksponeerime ka erinevaid näitusi.